LQH44PN150MGRL
5S-LQH44PN150MGRL
LQH44PN150MGRL
FIXED IND 15UH 540MA 504 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):540mA
Q @ Freq:640mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:504 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"