LQH44PN100MJ0L
5S-LQH44PN100MJ0L
LQH44PN100MJ0L
FIXED IND 10UH 790MA 249 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):790mA
Q @ Freq:560mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:249 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)"