LQH44PN100MGRL
5S-LQH44PN100MGRL
LQH44PN100MGRL
FIXED IND 10UH 660MA 324 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):660mA
Q @ Freq:800mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:324 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:13MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.039"" (1.00mm)"