LQH43PN3R3M26L
5S-LQH43PN3R3M26L
LQH43PN3R3M26L
FIXED IND 3.3UH 2.1A 52 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.1A
Q @ Freq:1.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:62.4 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"