LQH43PN2R2M26L
5S-LQH43PN2R2M26L
LQH43PN2R2M26L
FIXED IND 2.2UH 2.5A 50.4 MOHM
Product Description
Series:LQH43
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:2.3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:50.4 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:45MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"