LQH43PN220M26L
5S-LQH43PN220M26L
LQH43PN220M26L
FIXED IND 22UH 780MA 392.4 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):780mA
Q @ Freq:700mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:392.4 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"