LQH43PN1R0N26L
5S-LQH43PN1R0N26L
LQH43PN1R0N26L
FIXED IND 1UH 3.3A 31.2 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.3A
Q @ Freq:3.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:31.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"