LQH43PN151M26L
5S-LQH43PN151M26L
LQH43PN151M26L
FIXED IND 150UH 320MA SMD
Type:Ferrite
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):260mA
Q @ Freq:280mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.83 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:4MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"