LQH43PN101M26L
5S-LQH43PN101M26L
LQH43PN101M26L
FIXED IND 100UH 320MA 1.85 OHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):320mA
Q @ Freq:320mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.85 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:4MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"