LQH43PN100M26L
5S-LQH43PN100M26L
LQH43PN100M26L
FIXED IND 10UH 1.17A 147 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.17A
Q @ Freq:1.05A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:147 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"