LQH43PH4R7M26L
5S-LQH43PH4R7M26L
LQH43PH4R7M26L
FIXED IND 4.7UH 1.6A 90 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:1.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:90 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:35MHz