Fixed InductorsMurata Electronics North America LQH43PH1R0N26L
LQH43PH1R0N26L
5S-LQH43PH1R0N26L
LQH43PH1R0N26L
FIXED IND 1UH 3.3A 31.2 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3.3A |
| Q @ Freq: | 3.4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 31.2 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 100MHz |