LQH43PH1R0N26L
5S-LQH43PH1R0N26L
LQH43PH1R0N26L
FIXED IND 1UH 3.3A 31.2 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.3A
Q @ Freq:3.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:31.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz