LQH43PH101M26L
5S-LQH43PH101M26L
LQH43PH101M26L
FIXED IND 100UH 320MA 1.8456 OHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):320mA
Q @ Freq:320mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.8456 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:4MHz