LQH43NN5R6K03L
5S-LQH43NN5R6K03L
LQH43NN5R6K03L
FIXED IND 5.6UH 500MA 470 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:470 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 1MHz
Operating Temperature:33MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"