LQH43NN561J03L
5S-LQH43NN561J03L
LQH43NN561J03L
FIXED IND 560UH 70MA 14.5 OHM
Type:Ferrite
Inductance:560|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):70mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:14.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 796kHz
Operating Temperature:2.7MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"