LQH43NN391J03L
5S-LQH43NN391J03L
LQH43NN391J03L
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:390|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):90mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:9.7 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 796kHz
Operating Temperature:3.3MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"