LQH43MN820K03L
5S-LQH43MN820K03L
LQH43MN820K03L
FIXED IND 82UH 170MA 2.2 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:82|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):170mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.2 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 1MHz
Operating Temperature:7.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"