LQH43MN3R3M03L
5S-LQH43MN3R3M03L
LQH43MN3R3M03L
FIXED IND 3.3UH 500MA 350 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:350 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 1MHz
Operating Temperature:47MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"