LQH43MN221K03L
5S-LQH43MN221K03L
LQH43MN221K03L
FIXED IND 220UH 110MA 5.4 OHM
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):110mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:5.4 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 796kHz
Operating Temperature:4.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"