LQH43MN1R0M03L
5S-LQH43MN1R0M03L
LQH43MN1R0M03L
FIXED IND 1UH 500MA 200 MOHM SMD
Product Description
Series:LQH43
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:200 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 1MHz
Operating Temperature:120MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"