LQH43MN181J03L
5S-LQH43MN181J03L
LQH43MN181J03L
FIXED IND 180UH 120MA 4.5 OHM
Type:Ferrite
Inductance:180|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):120mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 796kHz
Operating Temperature:5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),-,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"