LQH43MN102K03L
5S-LQH43MN102K03L
LQH43MN102K03L
FIXED IND 1MH 50MA 25 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1mH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):50mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:25 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 252kHz
Operating Temperature:2MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"