LQH43MN100J03L
5S-LQH43MN100J03L
LQH43MN100J03L
FIXED IND 10UH 400MA 560 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):400mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:560 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 1MHz
Operating Temperature:23MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"