LQH43CN470K03L
5S-LQH43CN470K03L
LQH43CN470K03L
FIXED IND 47UH 280MA 1.1 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):280mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"