Fixed InductorsMurata Electronics North America LQH43CN331K03L
LQH43CN331K03L
5S-LQH43CN331K03L
LQH43CN331K03L
FIXED IND 330UH 100MA 6.8 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 100mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 6.8 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 3.6MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)" |