LQH43CN330K03L
5S-LQH43CN330K03L
LQH43CN330K03L
FIXED IND 33UH 310MA 1 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):310mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"