LQH43CN220K03L
5S-LQH43CN220K03L
LQH43CN220K03L
FIXED IND 22UH 420MA 600 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):420mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:600 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812 (4532 Metric),"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"