LQH43CN1R5M03L
5S-LQH43CN1R5M03L
LQH43CN1R5M03L
FIXED IND 1.5UH 1A 90 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:90 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:85MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"