LQH43CN151K03L
5S-LQH43CN151K03L
LQH43CN151K03L
FIXED IND 150UH 130MA 3.5 OHM
Type:Ferrite
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):130mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:5.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"