LQH43CN100K03L
5S-LQH43CN100K03L
LQH43CN100K03L
FIXED IND 10UH 650MA 240 MOHM
Product Description
Series:LQH43
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:240 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:23MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.110"" (2.80mm)"