LQH3NPZ470MGRL
5S-LQH3NPZ470MGRL
LQH3NPZ470MGRL
FIXED IND 47UH 460MA 1.68 OHM
Product Description
Series:LQH3
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):460mA
Q @ Freq:260mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.68 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:5MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"