LQH3NPZ330MMEL
5S-LQH3NPZ330MMEL
LQH3NPZ330MMEL
FIXED IND 33UH 760MA 660 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):760mA
Q @ Freq:440mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:660 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:8MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"