LQH3NPZ150MMEL
5S-LQH3NPZ150MMEL
LQH3NPZ150MMEL
FIXED IND 15UH 1.02A 348 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.02A
Q @ Freq:660mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:348 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"