LQH3NPZ100MMEL
5S-LQH3NPZ100MMEL
LQH3NPZ100MMEL
FIXED IND 10UH 1.28A 228 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.28A
Q @ Freq:810mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:228 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"