LQH3NPN6R8NJ0L
5S-LQH3NPN6R8NJ0L
LQH3NPN6R8NJ0L
FIXED IND 6.8UH 850MA 210 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):850mA
Q @ Freq:700mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:252 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:45MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"