LQH3NPN680NG0L
5S-LQH3NPN680NG0L
LQH3NPN680NG0L
FIXED IND 68UH 235MA 4.2 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):235mA
Q @ Freq:150mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.04 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:16MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"