LQH3NPN680MGRL
5S-LQH3NPN680MGRL
LQH3NPN680MGRL
FIXED IND 68UH 280MA 2.52 OHM
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):280mA
Q @ Freq:220mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.52 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:6MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"