LQH3NPN4R7MJRL
5S-LQH3NPN4R7MJRL
LQH3NPN4R7MJRL
FIXED IND 4.7UH 710MA 120 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):710mA
Q @ Freq:1.18A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:144 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"