LQH3NPN3R3NM0L
5S-LQH3NPN3R3NM0L
LQH3NPN3R3NM0L
FIXED IND 3.3UH 1.45A 92 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.45A
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:111 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:75MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"