LQH3NPN3R3NJ0L
5S-LQH3NPN3R3NJ0L
LQH3NPN3R3NJ0L
FIXED IND 3.3UH 1.27A 105 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.27A
Q @ Freq:950mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:126 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:70MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"