Fixed InductorsMurata Electronics North America LQH3NPN3R3MJRL
LQH3NPN3R3MJRL
5S-LQH3NPN3R3MJRL
LQH3NPN3R3MJRL
FIXED IND 3.3UH 750MA 95 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 750mA |
| Q @ Freq: | 1.35A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 114 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 45MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |