LQH3NPN3R3MJRL
5S-LQH3NPN3R3MJRL
LQH3NPN3R3MJRL
FIXED IND 3.3UH 750MA 95 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):750mA
Q @ Freq:1.35A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:114 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:45MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"