LQH3NPN330MJRL
5S-LQH3NPN330MJRL
LQH3NPN330MJRL
FIXED IND 33UH 280MA 790 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):280mA
Q @ Freq:420mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:948 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"