LQH3NPN2R2NM0L
5S-LQH3NPN2R2NM0L
LQH3NPN2R2NM0L
FIXED IND 2.2UH 1.6A 73 MOHM SMD
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:1.25A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:87.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:90MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"