LQH3NPN2R2NJ0L
5S-LQH3NPN2R2NJ0L
LQH3NPN2R2NJ0L
FIXED IND 2.2UH 1.46A 69 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.46A
Q @ Freq:1.15A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:82.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:90MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"