LQH3NPN2R2NG0L
5S-LQH3NPN2R2NG0L
LQH3NPN2R2NG0L
FIXED IND 2.2UH 1.27A 140 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.27A
Q @ Freq:1.25A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:168 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"