LQH3NPN221MGRL
5S-LQH3NPN221MGRL
LQH3NPN221MGRL
FIXED IND 220UH 150MA 9 OHM
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):150mA
Q @ Freq:120mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:9 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:2MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"