LQH3NPN221MG0L
5S-LQH3NPN221MG0L
LQH3NPN221MG0L
FIXED IND 220UH 130MA 14 OHM SMD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):130mA
Q @ Freq:100mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:16.8 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:8.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"