LQH3NPN220MMRE
5S-LQH3NPN220MMRE
LQH3NPN220MMRE
FIXED IND 22UH 750MA 576 MOHM
Product Description
Series:LQH3
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):750mA
Q @ Freq:430mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:576 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"